Grey - 1. kapitola

2. july 2011 at 7:00 | Klarinqa |  ~POVÍDKY °°°
Sice se tomu nedá říkat kapitola, ale nevadí já nž to tak nazvala.. Tohle jsem taky napsala dost dávno, ale nějak jsem to nikde nezveřejnila.. Tak si to užijte noo.Normální… Jak by se dalo toto slovo vysvětlit? Jsem úplně normální. Možná až moc. Mám pár přátel, rodinu. Milou rodinu, hodné přátele a žiji si celkem dobře. Nebo jsem si tak alespoň dlouho žila.
Musím se sama sobě zasmát. Každý večer usínám s tím, že se mi stane něco skutečně úžasného. Jednoho večera jsem to ale vzdala. A vzdala jsem se nejen sama sebe, ale i normálního života, jediné co my zbylo, a to navíc nedobrovolně, byla fantazie. Toho večera jsem nemohla opravdu hodně dlouho usnout. Smála jsem se sama sobě. Byla jsem opravdu bláhová. Jak jsem si mohla myslet, že zrovna já jsem jiná. Jak by zrovna mě mohlo potkat něco úžasného, neskutečného, zázračného. Kdyby byl někdo doma, musí si myslet, že jsem psychopat. Nebo že jsem se dočista zbláznila.
"Crrr." Zvoní budík. "Crr crr crrr." Budík zvoní znova a zase. Najednou se konečně probírám. " A sakra," pomyslela jsem si. Já zaspala! Na dnešek jsem byla domluvená s kamarádkou. Už týden jsme se chystaly a připravovaly na nákupy a já zaspím!
Jsem nečekaně rychlá. Mám zpoždění jenom pár minut. Teď ji ještě najít. Když kamarádku po městě hledám, všímám si něčeho opravdu zvláštního. Je to člověk s křídly? "Co to jako má bejt?" Říkám si v duchu a přitom jdu za ním. "Dobrý den, tady se koná maškarní bál, nebo něco podobného?" Ptám se jej a přitom mu klepu na rameno. Něco se s ním však změnilo. Předtím bílá křídla jsou najednou černá a předtím milý obličej se proměnil v noční můru. Utíkám pryč od něj, co mi síly stačí. Uf. Vidím svou nejlepší kamarádku, jak na mě čeká před obchoďákem. Asi taky zapsala, protože když jsem ji tam hledala, nikde jsem ji neviděla. "Jé, ahój! Jak se máš? Čekáš tu dlouho?" S úsměvem na tváři na ni volám. "Co tady chceš? Nikdo tě tu nechce! Vypadni a nelez mi na oči!" Divím se co to s ní j. Dělá si ze mne srandu nebo, co? Ona to myslí vážně? Kamarádka se otáčí a jde s nějakou partou pryč. Co to bylo?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tokiko-chan Tokiko-chan | Web | 2. july 2011 at 11:41 | React

Woow!Už se těším na další kapitolu!Vypadá to fakt úžasně! :D :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement