Fjúúú...

22. november 2011 at 16:55 | ZombieQueen
Dlouho, dlouho, ale opravdu dlouho jsem zde nebyla a objevuji se na scéně na žádost drahé mé kamarádky. Když už jsem se teda tady, musím vás k něčemu zneužít xD. Tákže, abyste byli v obraze, dala jsem se na čtení povídek Bleach. Kdyby někdo věděl o nějaké "zajímavé" (tím nechci říct "úchylné", ale trocha úchylnosti ještě nikoho nezabila, no ne? xD), klidně se může dobrovolně přihlásit xD. P.S. ideální téma je tak někde od romantiky po yaoi xD

A teď, když jsem se konečně dostala k tomu psaní, tak vás ještě poobtěžuji podrobnostmi ze svého opravdu nezajímavého života (Mimochodem, kdybyste nechápali, co to plácám, přestaňte číst, protože vám to může způsobit vážné psychické problémy. Pokud to náho dou chápete, klidně čtěte dál. Váš psychický stav už to víc nezhorší.). 1. Přivedla jsem k anime i svou nevinnou mladší sestričku - no dobře, není zas tak nevinná a ona se k tomu navíc přivedla sama, ale já ji plně podporuju, čímž přivádíme k šílenství naši matku (Bleach zvládáme prakticky nazpaměť, takže když máme něco udělat, odpověď je "Nedáme si předtím šálek čaje?").
2. Nějakým způsobem jsem se dostala k shounen-ai - opravdu jsou to krásné večery strávené posíláním "nevinných" obrázků a řešením, jaká je barva chtíče...zatahuju do svých diskusí i lidi s neposkvrněnou duší, takže z toho nakonec vyjdu jako úchyl, protože vtšina populace trpí naprostým nedostatkem fantazie *upadá do deprese*.
3. Buď jsem zešílela já nebo všichni kolem mě - dneska jsem přejmenovala svatýho Isidora (patron internetu - no jo, psali jsme z výpočetky) na svatýho Findora a univerzální odpověď jsem změnila z "Kdo by to byl čekal" na "Exacta". Před zeměpsem jsem byla rozcuchána, že jsem vypadala jako příšera (takže pořád stejně) a potom mi bylo řečeno, že se mnou flirtoval náš dějepisář (radši budu skrývat své znalosti a poznámky ke druhé světové xD).
4. Neuvěřitelně jsem si rozšířila svou slovní zásobu - aspoň co se týče popisování mužských postav: NEUVĚŘITELNÁ 4 ZPŮSOBY: fjúúú, sexy, khůůl (méně časté) a okouzlující mladý muž. S tímhle bych mohla začít psát romány...

Myslím, že jsem se rozepsala trochu víc, než jsm původně chtěla...no nic, mrznou mi ruce, protože tady mám zimu jak v uranovým dole na Sibiři, takže The End (jak velkolepý konec).
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement