Chochochoó!

6. november 2012 at 20:54 | Klarinqqqa Seika Yui Sunako Koizumi Shiffer |  My dear diary ~
Tak schválně, kdo správně přečetl nadpis, cooooo???? :D Ne nenutím vás k tomu číst je, nebojte se. Moje nadpisy totiž bývají skoro vždycky kraviny.
Tumblr_livw4a8gp01qi0orco1_500_large
No tak abych začala jako obvykle jsem dneska neměla čas. Mamka se rozhodla že si upečeme jakožto dárek tetě k narozeninám košíčky. Ano to SI tam asi být nemělo,a le co už, nic mazat nebudu. A tak celý den "tlapkáme" těsto do formiček a hlídáe. Já dneska ještě k tomu stihla napsat úkol do Japonštiny, heč! Ale tak jinak jsem udělala velký hovno. Zítra píšeme z češtiny test na Národní obrození (tzn cca dva listy plný minipísmenek *počítačových* plus hromada věcí co nám jenom říkala, ale nikde je nemáme -.-", sakra jak se to má pak člověk učit??? *ne že by se chtěla učit*) A tayk na matematiku (naštěstí jenom společný delitel a násobek, arozklad na prvočísla..) Nejspíš mě ještě k tomu všemu vyvolá z Biologe, protože mou poslední známkou je plný poet, koule, ruská jednička.. Téda tolik názvů pro pětku!
Ale i přes to všechno teď sedím u ntb a píšu vám tady sáhodlouhý článek, který asi/určitě nikdo nebude číst, protože je moc dlouhý a niko už nemá čas... Ale já si stejně nedá a ještě ho prodloužím! Aspoň splním svůj slib a budu "aktivní".
Tumblr_mamy2eixvn1qk6looo1_400_large
{už vím co mamku donutím upíct příště :D }
Před chviličkou jsem si úpo čase zašla na weheartit.com *třeba se z toho v článku stane odkaz!* A našla jsme pár *milióny* Překrásných, krásných a nádherných obrázků a při jejich prohlížení jsm "zjistila" odkud budu brát obrázky na laye a rozhodla jsme se s čím udělám další lay. Ano bude to Japonka a něco roztomilýho co ještě najdu..
No a abyste si nemohli stěžovat, že sem nedávám obrázky hned jdu dva strčit doprostřed! Chá chá :D A budou z toho, onoho tamtoho odkazu.
Tumblr_m7mj3bv7qi1rb2huio1_500_large
{want them!!!}
Loučí se s vámi vaše drahá milovaná, oblíbená i nenáviděná egoistická narcistická otakuidní japanofilní osůbka vlastno-nápado pojmenovaná: Klarinqqqa Seika Yui Sunako Koizumi Shiffer
* A nasedla do své lodi a začala si hledat novou planetu*
PS: právě jí na stole přistála čokoláda od tatínka od řádových sester
tak SAYOOOOOOOOOOOO!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ita Uchiha Ita Uchiha | Web | 6. november 2012 at 20:58 | React

kawaii obrázky

2 Koko~chan Koko~chan | Email | Web | 6. november 2012 at 21:23 | React

Klári... musím tě zklamat... nestal se z toho odkaz :D Jinak.... mě zítra určitě vyzkouží ze zeměpisu :D a stejně tady furt sedím....

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement